Benzínový generátor HECHT GG 3300
Nabíječka pro dva…
Více než týden
Koupit
Kód: HECHT000625CH
Značka: Hecht
Nabíječka pro dva akumulátory HECHT 000625CH Nabíječka pro li-ion akumulátory 000620B a 000625B. Nabíječka umožní nabíjet současně dva akumulátory.… Celý popis
599s DPH
Na objednávku
ks

Parametry

Model HECHT 000625CH
Distribuce CZ

Nabíječka pro dva akumulátory HECHT 000625CH

Nabíječka pro li-ion akumulátory 000620B a 000625B. Nabíječka umožní nabíjet současně dva akumulátory.

Součást ACCU programu 6020.

Co je ACCU program 6020 a jaké má výhody?

Napájet stroje z baterie přináší celou řadu výhod. Elektromotor je tichý, neprodukuje žádné zapáchající a jedovaté zplodiny. V porovnání se spalovacím motorem jej nemusíte složitě startovat, provádět pravidelnou údržbu, měnit olej, vzduchové filtry. Elektromotor je spolehlivější než poměrně složitý spalovací motor. U běžného elektrického stroje je ale hlavní nevýhodou nutnost přívodního kabelu. Kabel omezuje pohyb, při troše nepozornosti hrozí jeho poškození a případný úraz proudem.

  • Všechny tyto nevýhody řeší napájení stroje z lehkého lithiového akumulátoru.
  • Moderní lithiové akumulátory jsou lehké, uchovají velké množství energie a při správné péči mají i poměrně dlouhou životnost. Nevýhodou je jejich vyšší cena. ACCU program tuto nevýhodu eliminuje tím, že umožní napájení řady různých produktů jedním akumulátorem. Pořídíte si například řetězovou pilu, plotostřih, vyžínač trávníku, tlakovou myčku, vyvětvovací pilu a další stroje, ke kterým byste běžně potřebovali několik a poměrně drahých různých akumulátorů. Díky ACCU programu vám ale stačí jediný akumulátor.
  • Pouze pro provoz sekačky HECHT 5025 potřebujete dvojici akumulátorů o kapacitě 2,5 Ah. Nicméně i tyto akumulátory jsou zpětně kompatibilní s celou řadou ACCU programu 6020 a využití najdou například tak, že zatím co s jedním akumulátorem pracujete, druhý již můžete nabíjet.
  • Aktuální nabídku kompatibilních akumulátorů naleznete ZDE
  • ACCU program vám ušetří tisíce korun již při nákupu. Neplatíte několik různých akumulátorů pro každý stroj, vystačíte pouze s jedním nebo dvěma akumulátory. Elektrickou energii potřebnou pro nabití akumulátoru na elektroměru takřka nezaznamenáte. Srovnejte to s cenou paliva pro benzínovou sekačku, připočtěte cenu motorového oleje, nebo vzduchového filtru, které byste měli v motorové sekačce alespoň 1x za sezónu měnit.
  • A až po čase díky omezené životnosti akumulátoru začne docházet dech, opět koupíte jen jeden nový a opět máte vyřešen pohon všech strojů.
  • V dílně, nebo garáži máte jednu nabíječku projeden typ akumulátorů. Lithiový akumulátor nemusíte vybíjet až do konce, klidně jej můžete nabít po každém použití a tak jej máte neustále připraven k práci.
  • ACCU program 6020 šetří nejen vaše peníze, ale i přírodu.

Parametry

Model HECHT 000625CH
Distribuce CZ


Video k produktu Nabíječka pro dva akumulátory HECHT 000625CH


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...